Iphone rehber yedekleme

1

Iphone rehberinizi kolaylıkla yedekleyebilir ve Apple’ ın tüm ürünlerinden kolayca erişebilirsiniz. Hatta yedekleme yaptığınız rehberinize telefon, tablet, macbook veya ipod’unuzdan güncelleme yapabilirsiniz. Her hangi bir cihazdan güncellediğiniz rehberiniz diğer cihazlarınızda da otomatik olarak güncellenecektir.

Iphone rehber yedekleme işlemi çok basit bir iştir. Bir kere yedekledikten sonra telefonunuz çalınsa dahi yeni alacağınız Apple cihazı ile eşleştirebilir ve en son güncel rehberinize kolaylıkla erişebilirsiniz.

Iphone rehber yedekleme için yapacağınız tek işlem Apple cihazınızdan sırasıyla Ayarlar – Icloud – Kişiler kısmını aktif hale getirmektir. Aşağıda ki resimde gördüğünüz gibi.

icloud kisiler

Iphone ayarlar menüsü – rehber yedekleme için kişileri aktif yapın!

Bu işlemi tamamladığınızda tüm rehberiniz iCloud hesabınıza aktarılacaktır. Bu aktarma işlemi sırasında veri akışı olacağı için iphone rehber yedekleme işlemine başlamadan önce wi fi bağlantınızı aktif hale getirmek akıllıca olacaktır.

Güncel rehberinize Apple cihazı kullanmadan da www.icloud.com adresinden Apple kimliğiniz ile giriş yaparak erişebilirsiniz. Dilerseniz rehberinize iCloud sitesi üzerinden de ekleme, çıkarma yapabilirsiniz. Eklediğiniz veya güncellediğiniz kişi otomatik olarak kullandığınız ve iCloud ile eşleştirdiğiniz Apple cihazında da güncellenecektir.

icloud_kisiler

Icloud hesabınızdan iphone rehberinizin görüntüsü!

Iphone rehber yedekleme işlemi çok kısa süren fakat hayat kurtaran bir işlemdir. Sizde çok geç kalmadan rehberinizi yedekleyin ve ileride oluşabilecek kayıplardan kurtulun…

Paylas.

1 Yorum

  1. Pingback: Iphone Restore Etmek

Yorum Yap