İletişim

Nasilyapariz.com ile ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için iletisim@nasilyapariz.com mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.


REKLAM SERVİSİ

Web sayfamı ziyaret eden binlerce kişiye ulaşmak ve kendi sesinizi reklam vererek duyurmak istiyorsanız da
reklam@nasilyapariz.com mail adresinden başvuru yapmak veya bilgi almak için bana ulaşabilirsiniz.


Nasılyaparız Hakkında


Nasilyapariz.com‘ da günlük hayatta zorluk çektiğiniz konulara cevaplar bulacaksınız. Belki de farkında olmadığınız noktalarda bilinçlenip daha etkin ve güzel bir hayata merhaba diyeceksiniz. Sizlere hayatın her alanından çözümler sunmaya çalışıyorum.

Yazı konularımı seçerken ilk önce geçmiş tecrübelerimden neler aktarabileceğime daha sonra da faydası dokunacağını düşündüğüm konuları araştırıp derliyor ve sizlerle paylaşıyorum. Sizlere pratik çözümler sunarken aynı zamanda kendimde öğreniyorum.

Bu blog sitesini oluştururken ilk amacım kendim ve sizler için bir referans alanı oluşturmaktı. İhtiyacım olan bir konuda her zaman dönüp bakabileceğim ve bilgilerimi tazeleyebileceğim bir mecra yaratmaktı.

Neticesinde halen bu amacıma yönelik girişimimi devam ettirmekteyim. Her geçen gün yeni bilgiler ekleyerek bu mecrayı sürdürmeye devam ediyorum.

Eğitici bilgiler yanında eğlendirmeyi ve güldürmeyi de amaç edinerek sıkılmadan öğrenmenizi sağlayacak bir yer sağlıyorum…

Her zaman yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Hepinize sevgilerle!